Gökhan Kopuz / Kopuz Grup Yön. Kurulu Başkanı
Girişimci, yenilikçi ve her zaman başarı hedefleyen, hayatta tecrübe kazanmak için kesinlikle çalışmak gerektiğini her defasında dile getiren, ulaşım, inşaat, tekstil ve gıda sektörlerinde kendine yer edinmiş genç girişimci...
(532) 111 44 66
Küçük Çamlıca Mh. Filiz Sk. Korkmaz Apt. No:6 Daire 1
Gökhan Kopuz Biyografi

Biyografi.

gk318 Kasım 1989’da, İstanbul Kadıköy’de Rize’nin geniş ailelerinden biri olan Kopuzların bir ferdi olarak Dünya’ ya gözlerini açtı.

İlkokul eğitimini Marmara Kolejinde çok sevdiği merhum öğretmeni Sema İsmihanoğlu ile tamamladı. Orta eğitimini Çamlıca’da Çoşkun Kolejinde bitirdi. Anafen Gaye Lisesi’nideki eğitimini de tamamladıktan sonra, Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini almak üzere New York’a gitmeye karar verdi.

Girişimci, yenilikçi ve her zaman başarı hedefleyen kimliğini henüz 16 yaşında ülke sınırlarının dışında göstererek, hedefleri ve hayalleri doğrultusunda ilerledi. Üniversite eğitimi için bulunduğu New York da hem okulunu okuyarak hem de çalışarak günlerini geçirdi. Hayatta tecrübe kazanmak için kesinlikle çalışmak gerektiğini her defasında dile getiren Gökhan Kopuz, ulaşım, inşaat, tekstil ve gıda sektörlerinde genç bir girişimci olarak çalışma ve tecrübe kazanma fırsatı bulmuştur.

Askerlik eğitimini Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir yedek subayı olarak yaptı. Acemi asker eğitimini İzmir Foça Jandarma Komando Okulunda tamamladıktan sonra, Jandarma Asteğmen olarak Bilecik 2′nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı’na dağıtımı yapıldı ve kalan zorunlu hizmet süresini burada başarılarla ve ödüllerle tamamladı.

Kopuz Grup faaliyet alanları;

Turizm Sektörü: Kopuz Turizm

Araç ve Filo Kiralama Sektörü: Kopuz Filo Hizmetleri

Sigorta Sektörü: Start Sigorta

Danışmanlık Sektörü: Second Yönetim Danışmanlık

Ayrıca Gökhan Kopuz, Sena Saruhan Kopuz ile evliliğinden bir kız çocuk babasıdır.